Dormitorio Dourada Costa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Kindvriendelijk Kinderbox | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Dormitorio Dourada Costa Baía Formosa appartement heeft een zonneterras en ligt op ongeveer 25 minuten lopen van Praia de Baia Formosa. Bij de accommodatie bij particulieren kunnen gasten loungen bij een zwembad of een bezoek brengen aan het Cacimba strand, dat op 650 meter afstand ligt.
Het appartement is gelegen binnen een paar straten van Lagoa Araracuara. Het kost 10 minuten lopen om het centrum van Baía Formosa te bereiken.
Voor extra gemak is er een apart toilet en een douche beschikbaar in de accommodatie. Bovendien zijn er ook badlakens.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Brandblussers
Horeca
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Zwembad met uitzicht
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Autoverhuur
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Kinderbox
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Dormitorio Dourada Costa appartement?
Het duurt 10 minuten lopen om van Dormitorio Dourada Costa appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Dormitorio Dourada Costa appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Dormitorio Dourada Costa appartement verblijven. - ❓
Heeft Dormitorio Dourada Costa appartement een eigen zwembad?
Dormitorio Dourada Costa appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.